icon 30 DNI
NA ZWROT
icon 12 MIESIĘCY
GWARANCJI
icon SZYBKA
DOSTAWA
icon BEZPIECZNE
PŁATNOŚCI
Znajdź nas w social media

Funkcje opasek

Najczęstsze pytania dotyczące
przycisku SOS w opaskach bezpieczeństwa

1. Co się dzieje po wciśnieciu przycisku SOS?

Po wciśnięciu przycisku ratunkowego opaska wywołuje telefoniczne połączenie alarmowe z numerem, który wcześniej został zdefiniowany w aplikacji jako numer alarmowy (opiekuna). Można ustawić do 3 numerów alarmowych. Gdy pierwsza osoba nie odbierze połączenia, wtedy opaska dzwoni do kolejnej. Każdy z 3 numerów alarmowych może ściągnąć i używać za darmo aplikację BeeSure.

2. Gdzie jest umieszczony przycisk SOS?

W zależności od modelu przycisk alarmowy umieszczony jest albo na górnej tarczy opaski, albo na prawym jej boku. W każdym przypadku jest on bardzo łatwo dostępny oraz jest to mniejszy lub większy fizyczny przycisk, który w celu wywołania połączenia SOS należy przytrzymać około 3 sekundy.

3. Czy poza połączeniem telefonicznym przycisk SOS wysyła jakieś wiadomości?

Tak, poza połączeniem telefonicznym możemy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień push w aplikacji oraz dodatkowego SMSa o zaistnieniu niebezpiecznego zdarzenia.

4. Czy po wciśnięciu przycisku SOS senior może połączyć się bezpośrednio z lekarzem/ratownikiem?

Tak, określone opaski marki Patron rekomendowane są przez Krajowy Sztab Ratownictwa Społecznej Sieci Ratunkowej. Zgłoszenia przyjmuje wysoko wykwalifikowana kadra. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem opaski oraz usługi opieki prosimy napisać do nas wiadomość na kontakt@opaskadlaseniora.pl

5. Czy istnieje możliwość przypadkowego wciśnięcia przycisku SOS?

Zdarza się to niezwykle rzadko. Przycisk należy przytrzymać przez kilka sekund dlatego trudno tu o pomyłkę.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!